DZIEŃ CHŁOPAKA w PRZEDSZKOLU

,,W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!''

Poniedziałek, 1 października był dla wszystkich przedszkolaków dniem pełnym wrażeń, radości
i doskonałej zabawy - szczególnie dla chłopców, bo wtedy właśnie w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Wszystkie grupy przygotowały na to święto wesołe zabawy, ciekawe konkurencje, w których prym wiedli oczywiście chłopcy, udowadniając, że naprawdę są ,,SUPER CHŁOPAKAMI’’. Przejść musieli najpierw przez szereg ciężkich prób: próbę odwagi, próbę mądrości, zwinności, pomysłowości, a na koniec nawet- kulinarnych umiejętności. Wszystkie zadania wykonali bezbłędnie, czym pokazali, że są dzielni, odważni i naprawdę zasługują na, wręczone im przez koleżanki, medale, oraz odznaczenia Super Chłopaka. Każdy chłopiec mógł się poczuć wyjątkowo, niemal jak prawdziwy bohater.. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych Super Chłopaków.