Święto Niepodległości w Przedszkolu – 09.11.2018r.

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Ten rok jest szczególny, gdyż obchodzimy 100 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dlatego też 9 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na uroczystość przybyli zaproszeni rodzice i wspólnie dokładnie o godz. 11.11 zaśpiewaliśmy 4-zwrotkowy Hymn Narodowy. Następnie była krótka część artystyczna w wykonaniu dzieci z najstarszej grupy ,,Kotki’’, podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami. 
Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.