Dzień Pluszowego Misia

Pewien bardzo mały miś

do przedszkola przyszedł dziś…

 

W poniedziałek, 26.11.2018r obchodziliśmy w przedszkolu święto Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło więc swojego puchatego przyjaciela- jedni małe maskotki, inni wielkie pluszowe zwierzaki, które ledwo mieściły się w plecakach.

Na zajęciach przedszkolaki z chęcią opowiadały o swoich maskotkach, razem nimi słuchały, czytanych przez Panie, bajek o misiach i niedźwiadkach, bawiły się w starego niedźwiedzia, tańczyły w rytm misiowych przebojów. Wykonały również wiele prac plastycznych o misiowej tematyce. Radości i uśmiechów było co niemiara….Bo tak naprawdę, mimo, że w naszych dziecięcych  pokojach pojawiają się coraz to nowocześniejsze zabawki,  niektóre na baterie- mówiące samochody, śpiewające lale, moda na zwykłe pluszowe misie nie przeminie. ,, Czy to jutro, czy dziś, wszystkim jest potrzebny miś”.