Wizyta Św. Mikołaja 2018r

Dzień 6 grudnia to dla dzieci jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w całym roku. Kojarzy się on zawsze z radosną i niemal przedświąteczną, atmosferą. Jak co roku, najpierw w oddali słychać dzwoneczki sań, a tuż za chwilę pukanie do drzwi, a na końcu zawsze pojawia się ten sympatyczny, długo wyczekiwany, niezwykły gość- św. Mikołaj z worem pełnym prezentów. Na moment ucichł przedszkolny gwar, wszyscy patrzyli z wielkim z zaciekawieniem, co tego roku nam św. Mikołaj przyniesie… Powitaliśmy go radosną piosenką ,,Wszystkie dzieci Mikołaja kochają’’ i chyba mu się spodobała, bo podarunkom potem nie było końca- rowery, lalki, samochody, klocki, puzzle, układanki… a ile słodyczy, łakoci….

Ten miło spędzony, wspólny czas uświetniły również pamiątkowe zdjęcia. Zaprosiliśmy go również za rok, obiecując, że w tym oczekiwaniu na niego, cały rok będą bardzo grzeczne.