Dzień Babci i Dziadka 2019

W środę 23 stycznia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Święto to, wypadające jeszcze w okresie bożonarodzeniowym, to doskonała okazja do wystawienia na przedszkolnej scenie jasełek i zadedykowania ich naszym kochanym Dziadkom. To właśnie dla nich, jak co roku, na scenie pojawił się mały, wypełniony po brzegi sianem, żłóbek a na nim mała Dziecina, a wokół niej znane nam z Biblii postacie- Maryja, Józef, Trzej Królowie, pasterze oraz liczne grono przedszkolnych aniołków. Nie zabrakło również czerwono-czarnych diabełków wymachujących widłami, czy pasterzy przebudzonych w te niezwykłą noc na polu. Mali aktorzy wykazali się talentem i umiejętnościami muzyczno- recytatorskimi, doskonale wcielając się w odgrywane przez siebie postacie. Zostali nagrodzeni za to gromkimi brawami.. A na koniec- to co w tym dniu najważniejsze- wspólne odśpiewanie dla Babć i Dziadków 100 lat...