Bal karnawałowy

Karnawał to miła,szalona,pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych.Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 29 stycznia 2019 roku. Głównym prowadzącym całą zabawę był DJ Doman, który organizował wiele ciekawych konkursów i śmiesznych zabaw.
Na górnym korytarzu pojawiły się kolorowe postacie.  Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek: wróżki, królewny,biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,żołnierzy,ŻówieNinja, Batmany …Starsi uczniowie rozpoczęli zabawę po godzinie 15.00, która trwała do godz. 18.30. Każda klasa w swoim zakresie przy udziale rodziców zorganizowała dla siebie poczęstunek: pączki, pizza, soki itp…

Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali budynek szkoły. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej imprezy.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.