Mikołajki 2021 w przedszkolu

„6 grudnia, jak dobrze wiecie

św. Mikołaj chodzi po świecie.

Niezmordowanie swój worek dźwiga,

więc każde dziecko prezent otrzyma.

A jak już rozda wszystkie prezenty,

do nieba wraca uśmiechnięty….”

 

Ten długo oczekiwany gość zawitał również do naszego przedszkola, wywołując wielką radość i uśmiech na twarzach dzieci. Stanął przed nami nieco zmęczony, gdyż od rana dźwigał na plecach wielki worek pełen prezentów. Jeszcze tyle grzecznych dzieci do obdarowania…

Ale na widok naszych przedszkolaków, zza długiej białej brody przebijał się serdeczny uśmiech, widocznie wszyscy byliśmy bardzo grzeczni i zasłużyliśmy tego roku na prezenty.

Poprosiliśmy więc św. Mikołaja, żeby choć na chwile usiadł i odpoczął, a my w podzięce zaśpiewamy mu radosną piosenkę o tym, jak bardzo oczekiwaliśmy jego przybycia. Dziękujemy serdecznie za prezenty nie tylko samemu Mikołajowi, lecz również Radzie Rodziców, która dzielnie go wpierała.