MAJOWA WYCIECZKA DO ALPAKARNI

W ostatnim czasie grupa Lisków i nie tylko, miała okazję uczestniczyć w wycieczce zorganizowanej do pobliskiej miejscowości i mieszkających w niej sympatycznych alpak. Na początku owej przygody Pan Grzegorz wraz z Panią Kasią opowiedzieli dzieciom w jaki sposób należy zachowywać się przy tych zwierzętach oraz przekazali bardzo ciekawe informacje dotyczące swoich czworonożnych podopiecznych. Każde dziecko mogło swobodnie dotknąć alpaki, przytulić, pokarmić oraz oprowadzić je po pastwisku. Zarówno dzieci, jak i zwierzęta z wielką otwartością i nieograniczonym poczuciem czasu spędzały przyjemne chwile. Dla wielu było to pierwsze spotkanie z alpakami, jesteśmy przekonani, że nie ostatnie. Gościnność alpak nie miała końca, a przejawiło się to choćby w postaci odprowadzenia całej naszej grupy do autokaru. Z całą pewnością możemy powiedzieć do wszystkich poznanych alpak tj.: w pierwszej kolejności do ich przywódcy Elvisa, następnie: Czarusia, Zefira, Ferdka, Czestera i Amigo i oczywiście Pani Kasi i Pana Grzegorza DO ZOBACZENIA