Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych Dziewcząt Nisko 13.02.2014 r.

13 lutego 2014 odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych Dziewcząt w Nisku. Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Lebioda, Aurelia Ryś i Karolina Woś z klasy IV, Anna Czachor, Gabriela Dziadura, Iskra Martyna, Klaudia Puzio i Justyna Sudoł z klasy V, Magdalena Bajek, Agnieszka Karbarz, Aleksandra Puzio, Patrycja Rzucidło, Wiktoria Szot i Małgorzata Wyka z klasy VI pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział trzy drużyny : Bojanów, Nisko, Skopanie. Nasz zespół wygrał 4:1 ze Szkołą w Skopaniu i minimalnie przegrał ze Szkołą nr 5 w Nisku 4:3. Zajmując II miejsce awansował do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w pierwszej dekadzie marca 2014 roku. Brawo dziewczyny!!!