Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych Żyraków 4.03.2014 r.

4 marca 2014 odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Żyrakowie. Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Lebioda, Aurelia Ryś i Karolina Woś z klasy IV, Anna Czachor, Gabriela Dziadura, Aleksandra Kobylarz, Klaudia Puzio i Justyna Sudoł z klasy V, Magdalena Bajek, Agnieszka Karbarz, Aleksandra Puzio, Patrycja Rzucidło, Wiktoria Szot i Małgorzata Wyka z klasy VI pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział cztery drużyny : Bojanów, Dzikowiec, Nisko i Żyraków. Nasz zespół rozegrał dwa mecze z Żyrakowem i Dzikowcem, niestety obydwa przegrane i uplasował się na IV miejscu. Pomimo przegranej udział w półfinale wojewódzkim jest istotnym osiągnięciem sportowym.