Sprzątanie świata 2014

Jean Reno w Nikicie Luca Bessona też sprzątał, jednak my robimy to z większą gracją, mniej brutalnie i na szerszą skalę… choć z równą determinacją! Nasz cel – zanieczyszczone środowisko i sterty odpadków, które nasi mniej rozsądni obywatele pozostawiają co dzień na poczet przyszłych pokoleń… Całe szczęście jesteśmy my – tacy maluczcy z różnych polskich szkół, szkółek i przedszkoli. 

          Piątkowe południe spędziliśmy więc na słonku, pomagając starej i dobrej Ziemi. Coroczna akcja wyruszyła w las, pola, ulice i przydrożne rowy! Tam niestety niesforni kierowcy, zawadiaccy tubylcy i kapryśni szkolarze śmiecą najwięcej. Drodzy obywatele Bojanowa – to apel również do Was – nie śmiećcie, nie wypalajcie plastików, segregujcie odpady! Na tej samej Ziemi będą chciały żyć również Wasze dzieci!