„Święty Andrzej wróży szczęście i szybkie zamęście” - szkolne przepowiednie

        „Andrzejkowe wróżby” obchodzone są w Polsce od kilku pokoleń i mimo tego nie tracą na swej popularności . Tradycja ta również w naszej szkole nie przeszła bez echa. Już od samego rana wróżki przygotowywały magiczną komnatę zorganizowaną w świetlicy szkolnej., gdzie następnie przepowiadano przyszłość…
Pomysłów na andrzejkowe wróżby jak się okazało jest całe mnóstwo!
Kiedyś zaszczytu wróżb andrzejkowych doświadczały tylko panny, a przepowiednie dotyczyły wyłącznie miłości, Teraz wróżą wszyscy niezależnie od wieku, płci i stanu cywilnego i na wszystkie tematy: od uczuć, przez przyszłe zawody, finanse czy „szkolne przepowiednie ”. Uczniowie klasy szóstej stanęli na wysokości zadania i okazali się wspaniałymi wróżbitami, a kreatywność i pomysłowość poszczególnych wróżb zaskoczyła nie jednego ucznia!.
Po lekcjach odbyła się dyskoteka szkolna .