Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych - Zaklików 11.12.2014 r.

        11 grudnia 2014 odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Zaklikowie. Naszą szkołę reprezentowały: Aldona Lipka i Michalina Sudoł z klasy IV, Wiktoria Dul, Aurelia Ryś, Kornelia Majchrzak, Paulina Piela, Karolina Woś z klasy V, Anna Czachor, Katarzyna Bednarz(bramkarka), Gabriela Dziadura(kapitan), Iskra Martyna,Aleksandra Kobylarz, Wiktoria Kołodziej, Sylwia Kruk z klasy VI pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział trzy drużyny z powiatu stalowowolskiego: Bojanów, Stalowa Wola i Zaklików. Nasz zespół wygrywając wszystkie mecze zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce i po raz drugi z rzędu awansował do zawodów rejonowych, które odbędą się w trzeciej dekadzie stycznia 2015 roku. Warty podkreślenia jest fakt, że nasz zespół zagrał bez kontuzjowanej podstawowej bramkarki Klaudii Puzio oraz Justyny Sudoł (kapitan z zawodów gminnych). Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego!!!