Dzień Myśli Braterskiej

W ostatni poniedziałek tj. 23 lutego, w naszej szkole odbył się kominek harcerski zorganizowany z okazji Dnia Myśli Braterskiej, który przypada 22 lutego. Brali w nim udział harcerze z szczepu „Żarnowiec” oraz zaproszeni goście. Rozpoczął się on tradycyjnie rozpaleniem świeczkowiska i odśpiewaniem „Płonie ognisko”. Następnie przeczytaliśmy gawędy,  śpiewaliśmy harcerskie piosenki i bawiliśmy się.  Nie obeszło się także bez wspominania naszych ostatnich biwaków, koloni oraz innych wyjazdów dzięki przygotowanej prezentacji. Dwie druhny instruktorki zostały wyróżnione Listem Pochwalnym Naczelniczki ZHP- hm. Elżbieta Drzymała i  phm. Anna Lesiczka – Szczęch. 

        Na koniec wszyscy dostali życzenia wcześniej napisane przez uczestników kominka. Przez całą uroczystość panowała miła atmosfera, każdy był zadowolony, że możemy się spotkać w takim gronie. Podziękowaliśmy również Panu i Pani Dyrektor za udostępnianie nam szkoły, bo bez ich pomocy nie mielibyśmy tak cudownych biwaków. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie jeszcze więcej i na kolejnych będzie jeszcze więcej harcerzy :).