Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych Nisko 04.03.2015 r.

        4 marca 2015 odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Nisku. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Bednarz, Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Wiktoria Marszał, Oliwia Żak z klasy IV, Wiktoria Dul, Paulina Piela, Karolina Woś z klasy V, Anna Czachor, Katarzyna Bednarz (bramkarka), Gabriela Dziadura, Iskra Martyna,Aleksandra Kobylarz, Wiktoria Kołodziej, Sylwia Kruk, Justyna Sudoł (kapitan) z klasy VI pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział trzy drużyny: Bojanów, Nisko i Tarnobrzeg. Nasz zespół przegrał zdecydowanie z Niskiem 6:11 oraz minimalnie z Tarnobrzegiem 9:10 i odpadł z dalszych rozgrywek.Tak to czasem w sporcie bywa, że nie zawsze się wygrywa.