Gminny konkurs ortograficzny i matematyczny

        26 marca w naszej szkole odbył się GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY dla klas III. Nasza szkołę reprezentowały uczennice:Magdalena Kwaśnik, Karolina Stec i Justyna Piela.Uczennice wykazały się doskonałą znajomością ortografii.Magdalena Kwaśnik zajęła IV miejsce, a.Natalia Stec V miejsce. Te uczennice zakwalifikowały się do zmagań na szczeblu powiatowym, gdzie godnie reprezentowały naszą szkołę.

         27 marca odbył się też w naszej szkole GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY dla klas III.
Uczniowie rozwiązywali trudne zadania matematyczne. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:Jakub Smoleń, Jakub Fila i Janusz Chrząstek, który zajął II miejsce. Janusz Chrząstek reprezentował też naszą szkołę na konkursie powiatowym. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez WÓJTA GMINY BOJANÓW. Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy.

 

 

Alicja Ślusarczyk