Udanego wypoczynku !!!

        Janek Himilsbach – dziki aktor rodzimego kina dał podobno kilkaset wywiadów, a w każdym wymyślał siebie od nowa. Kłamał jak diabli! „Dlaczego” - pytali dziennikarze. „Bo ile razy można gadać to samo” – odpowiadał Dziki Janek ( zamiast słówka „gadać” używał mało potulnego synonimu, ale nie wspomnę jakiego!).

        A co my mamy napisać o zakończeniu roku w Zespole Szkół w Bojanowie. Hmmm… że uczniowie się nie starzeją, a my tak… że oni robią wszystko od nowa, a my nie… że to dla nich kolejny pierwszy raz, a dla nas… trzynasty, siedemnasty, dwudziesty trzeci… Kosmato to wygląda… Całe szczęście, ale chyba tylko z gogowej strony. Bo uczniowie kolejny rok bawią się świetnie, kolejny rok płaczą z radości, kolejny rok dziękują za sprawioną udrękę (nie wszyscy oczywiście, bo niektórym tylko pozazdrościć ocen, pasków, nagród, stypendiów i uśmiechu jak stąd do Alabamy!). I tak chyba powinno pozostać. Równowaga między frywolną młodością a nerwową dojrzałością została zachowana. Stąd i wam - nasi uczniacy życzymy cudownych wakacji i nam – trochę zmęczonym już gogom spokoju i trochę ciszy...