Powiatowe Zawody Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych Kłyżów 04.11.2015 r.


4 listopada 2015 roku w Zespole Szkół w Kłyżowie odbyły się Powiatowe Zawody Unihokeja dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział dziesięć zespołów z naszego powiatu. Drużyny były rozlosowane na trzy grupy.  Naszą szkołę reprezentowały: Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Wiktoria Marszał, Kamila Bednarz, Oliwia Żak z klasy V, Wiktoria Dul (bramkarka), Aurelia Ryś, Kornelia Majchrzak, Paulina Piela, Karolina Woś(kapitan), Kinga Czachor z klasy VI, oraz rezerwowe z klasy IV - Karolina Szczęch, Maria Kobylarz, Wiktoria Puzio, Piela Justyna,  pod opieką nauczyciela w-f pana Roberta Kobylarza. Nasz zespół po bardzo dobrej grze, trzech wygranych i jednym remisie zajął  I miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w pierwszej dekadzie grudnia. Dziewczyny duże gratulacje!!! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i awans do finału wojewódzkiego!!!