Konkursy klasy III

15 marca w naszej szkole odbył się GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY  dla klas  III.

Nasi uczniowie wykazali się doskonałą znajomością ortografii. Uczeń  Damian Dul zdobył II miejsce, a Emilka Rachwał i Kamil Majowicz -IV miejsce. Uczniowie zakwalifikowali się do zmagań powiatowych, czyli uzyskali więcej niż 90% punktów. W zmaganiach powiatowych Damian Dul i Emilka Rachwał zajęli- IX miejsce, a Kamil Majowicz XV miejsce.  W konkursie powiatowym brało udział 56 uczniów z terenu całego powiatu stalowolskiego.

16 marca odbył się GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY dla klas III. Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Rachwał, która zajęła 4 miejsce, Zuzia Puzio - 7 miejsce i Patryk Kobylarz – 8 miejsce.  Uczniowie rozwiązywali trudne zadania matematyczne, z którymi poradzili sobie bardzo dobrze.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali nagrody książkowe i dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Bojanów. Wszystkim serdecznie gratulujemy.