Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych Nisko 29.04.2016 r.

29 kwietnia 2016r. odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Nisku. Naszą szkołę reprezentowały: Maria Kobylarz, Wiktoria Puzio, Justyna Piela, Karolina Szczęch z klasy IV,  Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Oliwia Żak, Wiktoria Marszał z klasy V, Wiktoria Dul(bramkarka), Dominika Lebioda, Kornelia Majchrzak, Paulina Piela, Karolina Woś(kapitan), Kinga Czachor z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział cztery drużyny: Bojanów, Nisko,Skopanie oraz Tarnobrzeg. Nasz zespół po wysokiej wygranej ze szkołą z Tarnobrzega 6:2, remisie z Niskiem 3:3 oraz przegranej ze Szkołą ze  Skopania 1:4 zajął III miejsce, które niestety nie jest premiowane awansem do półfinału wojewódzkiego.