Dzień otwarty szkoły podstawowej

30 czerwca po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów. Przedszkolaki mogły przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Dzieci które przybyły wraz ze swoją panią z przedszkola zostały powitane przez postacie bajkowe, które oprowadzały ich po szkole.Podczas wizyty mali goście poznali kolorowe sale wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzieci zajrzały nawet do gabinetu dyrektora, gabinetu pielęgniarki, zwiedziły świetlicę, bibliotekę, siłownię i salę gimnastyczną w której rozgrywały się wesołe gry i zabawy ruchowe. Przybyłe 5 i 6-latki bardzo chętnie brały udział w zajęciach z wykorzystaniem tablic interaktywnych.Ciekawostką dla nich były też różne eksperymenty i doświadczenia przygotowane przez uczniów klasy VI .Na zakończenie,,podróży" po szkole goście zostali pożegnali pokazem baniek mydlanych puszczanych przed budynkiem szkoły i kolorowymi balonikami.Wszystkim dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za trzy miesiące.