Udział w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej w Przyszowie.

     W dniu 7 listopada 2016 r. odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Przyszowie – Zapuściu I Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej pod hasłem „Dla Niepodległej…” Celem konkursu było wspieranie uczniów zdolnych wokalnie, kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży oraz przywrócenie zbiorowej pamięci niektórych, zapomnianych a pięknych pieśni patriotycznych i żołnierskich.
     W konkursie wzięło udział 20 uczestników ze szkół podstawowych z terenu gminy Bojanów. Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice: Amelia Gołąbek z kl. IV, Maria Kobylarz z kl. V oraz Wiktoria Marszał z kl. VI. Wszystkie uczestniczki zostały wyróżnione oraz nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Gratulujemy dziewczynom talentu i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu pasji muzycznych.