Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych.    

          14 lutego 2017 roku odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych w Zespole Szkół Elektrycznych w Nisku. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Barnaś, Kamil Janiec, Kamil Majowicz, Patryk Kobylarz z klasy IV, Marcin Bednarz, Dawid Kućma, Jakub Smoleń  z klasy V, Dul Piotr, Paweł Janiec, Kacper Majchrzak, Michał Puzio, Filip Rędzio, Jakub Sudoł, Konrad Sudoł, Paweł Sudoł, Daniel Szcześniak z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. Do zawodów przystąpiło cztery drużyny: Bojanów, Chmielów, Nisko i Tarnobrzeg. Pierwszy mecz naszego zespołu zakończył się wysoką przegraną z Tarnobrzegiem 14:2, natomiast w drugim meczu z Niskiem prowadziliśmy już 3:1, jednak mecz zakończył się przegraną 3:5. W ostatnim meczu o trzecie miejsce z Chmielowem padł remis 5:5 i z powodu gorszego bilansu bramkowego zakończyliśmy rywalizację na IV miejscu. Pierwsze miejsce zajęła bezapelacyjnie szkoła z Tarnbrzega, a drugie zespół z Nisko.

 

 

         15 lutego 2017 roku odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Zespole Szkół Elektrycznych w Nisku. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Gołąbek, Albina Kwaśnik, Emilia Rachwał z klasy IV, Joanna Bajek, Wiktoria Puzio, Maria Kobylarz, Justyna Piela, Karolina Szczęch, Magdalena Kwaśnik z klasy V, Anna Chrząstek,  Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Oliwia Żak, Kamila Bednarz, Wiktoria Marszał z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział cztery drużyny: Bojanów, Nisko, Skopanie i Tarnobrzeg. Nasz zespół po przegranej z Tarnobrzegiem i Niskiem oraz wygranej ze Skopaniem uplasował się na III miejscu. . Pierwsze miejsce zajęła szkoła z Niska, a drugie zespół z Tarnobrzega. Awansem do półfinału wojewódzkiego premiowane były dwa pierwsze miejsca zarówno u dziewcząt jak i chłopców.