Mikołajkowy wyjazd do Rzeszowa

     Dnia 13 grudnia 2019 roku uczniowie klasy VII i VIII wybrali się na wycieczkę do teatru ,,Maska” oraz parku trampolin w Rzeszowie. Celem wizyty w teatrze było obejrzenie sztuki pt. „Opowieść wigilijna”, która jest adaptacją opowiadania  Karola Dickensa pod tym samym tytułem. O godz. 11:30 rozpoczął się spektakl, zgasły światła, a na scenie pojawili się aktorzy. Seans wprowadził  widzów w świąteczny nastrój. "Opowieść wigilijna" jest wciąż bardzo popularna i czytana na całym świecie. Przedstawienie było piękne. Uczniowie byli zachwyceni. Najbardziej podobała im się gra świateł, nagle zmieniające się sceny i dekoracje.                                                                                              

Kolejnym punktem programu, w ramach integracji uczniowskiej, była wizyta we Fly Parku, czyli parku trampolin. Zabawa rozpoczęła się rozgrzewką. Wszyscy bawili się doskonale, wykonując przy tym przeróżne figury w powietrzu…       

Zamiast prezentów mikołajkowych uczniowie wybrali wycieczkę, która była bardzo udana.