„W świecie robotów"

23 lutego zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „W świecie robotów” organizowanego przez Kutnowski Dom Kultury w ramach 100 rocznicy urodzin Stanisława Lema, w którym wzięli udział uczniowie klas I –III z naszej szkoły. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie przestrzennej figurki robota. Biorący udział uczniowie zaskoczyli kreatywnością oraz różnorodnością użytych materiałów.
Miło nam poinformować, że spośród 451 wykonanych prac nagrodzono i wyróżniono uczniów naszej szkoły:
Nagroda główna:
Karolina Serafin – kategoria 6-7 lat
Dawid Sączawa – kategoria 8-10 lat
Wyróżnienie:
Klaudia Kudyba – kategoria 6-7 lat
Lena Kozak – kategoria 8-10 lat
Uczestnikom dziękujemy i gratulujemy. Wszyscy biorący udział otrzymają pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.


Opiekunowie świetlicy.