Wycieczka do Rzeszowa

W środę 3 listopada 2021 roku odbyła się wycieczka szkolna do Rzeszowa dla młodszej części społeczności szkolnej czyli uczniów klasy III, IV i V. Celem długo wyczekiwanego wyjazdu była wizyta w teatrze Maska, a następnie dwugodzinny pobyt w centrum rozrywki Flyparku.
Alicja w Krainie Czarów – to tytuł spektaklu, który młodzież szkolna miała zaszczyt obejrzeć w rzeszowskim teatrze Maska. Spotkanie z Alicją na deskach teatru okazało się wielką gratką dla naszych młodych widzów. Wspaniała gra aktorska, błyszcząco-szeleszczące stroje, wpadająca w ucho muzyka, zmieniające się światła i spektakularne efekty specjalne wpłynęły na pozytywny odbiór i zadowolenie widowni. Obejrzenie sztuki w dużej mierze pomoże uczniom zrozumieć świat przedstawiony w Krainie Czarów, który był zawiły i nieoczywisty – o którym piątoklasiści będą w najbliższym czasie dyskutować, opisywać i próbować zrozumieć bohaterów na lekcjach języka polskiego. Spędzenie czasu z Alicją było przyjemnym doświadczeniem i możliwością bliskiego obcowania ze sztuką.
Atrakcją, która zawsze cieszy się wielka popularnością wśród małych i dużych jest park trampolin, gdzie można bez reszty oddać się szaleństwom sportowym. Uczniowie robili salta, podskakiwali i … dobrze się bawili.