„Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze.”

7 grudnia, na terenie naszej szkoły miała miejsce zabawa andrzejkowa organizowana przez klasę ósmą.
Wróżby przygotowane zostały w świetlicy, którą uczniowie ozdabiali własnoręcznie - wykonali swoje ozdoby i przygotowali stanowiska dobierając także przeróżne stroje, które założyli w dniu Andrzejek.

Praca uczniów, która trwała kilka dni została wynagrodzona pozytywnymi opiniami od kolegów i koleżanek, a także nauczycieli, którzy byli nią wręcz zachwyceni.
Wróżby przebiegły sprawnie i bez żadnych komplikacji. Dużą uwagę wśród uczniów zyskało lanie woskiem, które na początku nie wydawało się być dobrym pomysłem ze względu na ryzyko związane z ogniem. Jednakże sama długość kolejki przed ową wróżbą mówiła o tym jak bardzo się wszystkim spodobała. Tak samo wróżby z globusem, sercem, a także zaczarowaną kulą podobały się wielu osobom.
Trzeba przyznać, że humor uczniom wychodzącym z Sali, po zakończonych wróżbach się znacznie poprawił, o czym świadczyły donośne śmiechy i dzielenie się swoimi przepowiedniami .

Uważam tegoroczną zabawę andrzejkową za zdecydowanie udaną i niezapomnianą.
Było to świetne doświadczenie widząc jak inni się wspaniale bawili na zabawie organizowanej przez naszą klasę, a szczególnie dumna może być znasza wychowawczyni, ponieważ pochwał nie było końca.


Gabrysia Wisz –klasa 8.