,,Darujmy światu pokój”- wyniki świetlicowego konkursu plastycznego.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny ,,Darujmy światu pokój” został rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział 25 dzieci, nie wszystkie prace spełniły wymogi formalne konkursu, którego głównym przesłaniem było artystyczne ujęcie tematu życia w świecie wolnym od wojen.

Komisja konkursowa w składzie: Alicja Bieleń, Agnieszka Bajek, Agnieszka Kowal, ks. Bartłomiej Wilk wyłoniła następujących zwycięzców: I miejsce: Dominik Stój, II miejsce – Emilia Klecha, III miejsce – Wiktoria Delekta, wyróżnienia: Julia Delekta, Karol Janiec, Wioletta Serafin, Oliwia Serafin, Dawid Sączawa, Maja Michalska, Lena Rędzio, Emilia Pietras.
Najlepsze prace zostaną przesłane do kolejnego etapu konkursu.
Serdecznie dziękujemy, za tak liczny udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom !