Bezpieczne wakacje

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Dobiega końca rok szkolny 2021/2022. Każdy rok jest niepowtarzalny, ale ten był szczególnie trudny dla nas wszystkich. Dziękujemy za wysiłek włożony w naukę, zrozumienie i zapał do pracy. Gratulujemy osiągnięć edukacyjnych, sportowych, artystycznych…

Serdecznie żegnamy ósmoklasistów, życząc wielu sukcesów na nowym etapie życia.

Słowa podziękowania kierujemy również do Rodziców. Doceniamy Państwa zaangażowanie, troskę oraz współpracę z nauczycielami dla dobra dzieci i młodzieży. Wszystkim Uczniom i Rodzicom życzymy wspaniałych, wolnych od trosk i bezpiecznych wakacji.

Wakacje to dla dzieci i młodzieży czas zabawy i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominaj jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich. Zwracaj uwagę na zagrożenia podczas wypoczynku, aby po powrocie do szkoły mieć tylko dobre wspomnienia.

W związku ze zbliżającymi się okresem wakacyjnym, zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z informacjami na temat bezpiecznego spędzania wakacji.

 

Strony internetowe poświęcone bezpiecznemu wypoczynkowi:

Podstawowe zasady związane z organizowaniem wyjazdów autobusowych dzieci i młodzieży.

Bezpieczny wypoczynek – poradnik MEiN i organizacja wypoczynku – lato 2022.