Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Trzeba przyznać, że wychowankowie bojanowskiego Zespołu Szkół potrafią zaskoczyć na każdym etapie ich edukacyjnej wędrówki. Z nostalgią i przyjemnością będziemy wspominać odchodzącą klasę ósmą, która w tradycyjnym polonezie, z elegancją i szarmanckim wdziękiem podziękowała za wspólnie spędzone lata nauki. Z łezką w oku niejeden rodzic i nauczyciel wstrzymywał oddech, patrząc na tak wytworne zakończenie roku szkolnego.

A było też co wspominać, bo ostatnie lata obfite były w egzotyczne dla wszystkich wydarzenia, nie zabrakło obaw i niepewności. Stąd każdego ze zgromadzonych wychowanków, rodziców, nauczycieli ucieszył fakt wspólnego spotkania w tak otwartym i przyjaznym gronie. Klasa ósma pożegnała się w staropolskiej, przepysznej formie; przyszedł też oczywiście czas na uroczyste rozdanie nagród, dyplomów i wyróżnień, a było ich tego roku szczególnie dużo. Odświętną galę zakończyło spotkanie z wychowawcami klas i… wakacje czas zacząć!
Dyrekcja Zespołu Szkół w Bojanowie oraz Kadra Pedagogiczna życzą wszystkim wychowankom i ich rodzicom fantastycznego, letniego wypoczynku!