Rozmaitości

 

 

„W naszym gimnazjum panuje rodzinna atmosfera, najlepsze są jednak przerwy gdzie możemy porozmawiać z kolegami, posłuchać muzyki z radiowęzeł. Kocham nasze gimnazjum „

Respect ^-^CałusCałus

 

„Nasza kochana szkoła jest najlepsza na świecie. Nauczyciele są mili i kochani. Uwielbiam ich i naszą szkołę :D"

Patryk Woś

 

„Moje gimnazjum jest rodzinne. Kocham swoje gimnazjum. Wszyscy s ą swoją rodziną. Jest śmiesznie i ma miłą atmosferę. ;)”

AnonimMilczenie


„Nasza  szkoła jest najlepsza, najcudowniejsza, najwspanialsza ! Są tutaj najładniejsze dziewczyny i przyzwoici chłopcy. Ciągle się coś dzieje i nigdy się tu nie nudzimy.”Spoko

Normalnie THE BESTFOREVER!

 

„Rodzinna atmosfera w naszej szkole sprawia, że nauka to czysta przyjemność.”

K.J

 

„Chodzą tu ładni chłopcy Pokazuję język.Na przerwach jest zabawnie. Niektóre lekcje są luźne i  śmieszne. Jest pani Anna Marut która jest miłym i sympatycznym nauczycielem od matematyki. „

Gruby diler kotku :*

 

„EEE Pan Musiał i tak po prostu Pan Musiał”

AnonimMilczenie

 

„A tak na serio to duża ilość pozytywnych osób, możliwość poznania wiele ciekawych osób. Ogólnie nie chciał bym być w innej szkole nić ta !”

A.Szwejk ;)

 

„Lubię pana Musiała, orlik, dziady i za to ją kocham”

Lipa

 

„Gimnazjum w Bojanowie jest fantastyczne. W szkole nauczyciele są mili i potrafią dobrze wytłumaczyć temat. Na korytarzu panuje miła atmosfera.”

Ciasteczkowy Potwór Śmiech

 

„Nasze gimnazjum jest the best. Mam związane z nim wiele, super wspomnień, a najlepsze są przerwy !!! Kocham nasze gimnazjum. SpokoI toalety są spoko!!!”

A.D J Mort uwielbia stopy króla Juliana Pokazuję język

 

„Nasza kochana szkoła pomaga nam rozwijać umiejętności, dlatego zawsze jesteśmy mądrzy. W naszej ulubionej szkole są bardzo mili nauczyciele i przyjaźni wychowawcy.”

Werciak :D

 

„Nasza szkoła jest fajna, ponieważ zawsze jest miła atmosfera nauczyciele i uczniowie są przyjacielscy. Każdy jest pomocy. So good. J   Nasza szkoła jest najlepsza w całej gminie. :D”

Stokrotka :D

 

„Nasza szkoła jest  najlepszym miejscem na świecie są mili i serdeczni nauczyciele którzy zawsze służą pomocną ręką. Osoby które tu chodzą są najlepszymi ludźmi na świecie.”

Malinka

 

„Nasza szkoła posiada miłą i ciepłą kadrę nauczycielską. Nasi nauczyciele chętnie niosą pomoc a w szkole panuje przyjazna atmosfera wśród uczniów .”

Członek z III By. Uśmiech

 

„Nasze gimnazjum jest bardzo fajne ponieważ są dobrze wyposażone klasy najlepsza z sal to językowa. Jest miła atmosfera, nauczyciele z łatwością przekazują wiedzę na uczniach lecz oni nie zawsze ją przelewają z otwartym umysłem”

Koza kl II

 

„Nasze gimnazjum jest najlepsze. Zaprasza swoją ciepłością i miłością na przerwach dyżurują mili nauczyciele którzy chętnie odpowiedzą mu nawet na błędne pytania. Przerwy stają się cieplejsze gdy słuchać w tle muzykę.”

Patrycja Całus

 

„W szkole jest bardzo fajna atmosfera. Szkoła ładnie wymurowana nauczyciele bardzo mili i przyjaźni nasza szkoła jest najlepszym miejscem na świecie. Moi koledzy i koleżanki są bardzo miłe i przyjazne.”

Koza nr II  (truskaweczka)

 

„Lubię pana Musiała który jest dobry dla nas. Lubię salę na której można ćwiczyć wszyscy nauczyciele dobrze uczą są dobre obiady. Jest orlik który umożliwia rozwój sportu. Automaty z napojami i batonami które są bardzo fajne. Jest tablica interaktywna na której dużo ćwiczymy i oglądamy filmu i różne ćwiczenia z lekcji. Lubię sale które są dobrze wyposażone np. w komputery i nowe ławki.”

Pełka Krzysiek klasa I b

 

„Kocham naszą szkołę kocham nauczycieli nie muszę ich oglądać od piątku do niedzieli. Lekcje są ciekawe przedmioty także w sumie. Każdego dnia się uczę jak mało jeszcze umiem. Chemia najciekawsza  ze wszystkich moich zdaniem. Chociaż na półrocze miałem chyba banię. Fizyka i matma to przedmioty ścisłe, lubię pana Bartka naszego w-fistę. Na polskim kartkówki, pojęcia alegorię od Polskiego wolę tylko historię.”

SaperSpoko

„Fajnie jest ponieważ są w tej szkole nasi koledzy i jest też orlik, automaty ciekawe klasy. Można rozwijać swoje pasje i  zainteresowania. W każdej klasie są tablice interaktywne na których mogą grać uczniowie ale oczywiście w grze z danego przedmiotu.”

AnonimMilczenie

 

„Bardzo dobre gimnazjum jest wysoki poziom nauczania, miła atmosfera, bezpieczeństwo obiekt dobrze monitorowany.”

Marcin

 

„Nasza szkoła jest wspaniałym miejscem do nauki . Mamy automaty, radiowęzeł oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Klasy są wyposażone w bogate sprzęty elektroniczne. Dzięki czemu uczniowie zdobywają jeszcze większą wiedzę.”

P.R

 

„Nasza kochana szkoła jest niesamowita każdemu uczniowi. Stwarza ogromne możliwości rozwoju intelektualnego poprzez wiele zajęć dodatkowych, miłych nauczycieli i bardzo dobre warunki do rozwijania swoich wypowiedzi. Nasze gimnazjum stwarza również wiele możliwości rozwoju fizycznego :mamy super Orlika który jest otwarty dla każdego z nas.”

AnonimMilczenie

 

„Nasze gimnazjum ma ciepłą atmosferę, co uważam za największy skarb szkoły. Szkoła jest doskonale wyposażona i po odwiedzinach w innych szkołach zacząłem to doceniać to co mam. W szkole nauczają nauczyciele którzy potrafią dobrze wytłumaczyć  zagadnienia z fizyki chemii itp. Nauczyciele rozumieją potrzeby i problemy uczniów, potrafią  pomóc.”

AnonimMilczenie


„PG w Bojanowie jest bardzo miłe. Nauczyciele są kulturalni i wymagający. Pozwalają na różne zabawy dydaktyczne i prace na tablicach interaktywnych. Na przerwach codziennie leci muzyka, co sprawia że jesteśmy wyluzowani i odpoczęci. Są dwa automaty z napojami i słodyczami. Dzieci chętnie kupują te smakołyki. W ciepłe dni możemy wyjść na dwór na świeże powietrze. Nasze gimnazjum jest najlepsze.”

Czekoladoholiczka:Śmiech

 

„Nasza szkoła jest suuuperrr… to co w niej najbardziej lubię to pycha obiadki oraz kolegów i koleżanki którzy jeśli nie chcą swojej porcji to się podzielą…Pokazuję język bo jak tu biegać po Orliku z pustym brzuszkiem”.

Małe co niecoPuszcza oczko