Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych Stalowa Wola 12.12.2016 r.

          12 grudnia 2016 roku odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 12 w Stalowej Woli. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Gołąbek, Wiktoria Kobylarz, Albina Kwaśnik, Emilia Rachwał z klasy IV, Wiktoria Puzio, Maria Kobylarz,Justyna Piela, Karolina Szczęch z klasy V,  Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Oliwia Żak, Kamila Bednarz z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział trzy drużyny z powiatu stalowowolskiego: Bojanów, Stalowa Wola i Zaleszany.
          Nasz zespół wygrał z Zaleszanami dosyć gładko 6:2, natomiast w drugim meczu ze Stalową Wolą przegrywał w drugiej połowie 1:3. Jednak walka do końca opłaciła się i po pięknym rzucie Michaliny Sudoł na minutę przed końcem wyszedł na prowadzenie 4:3 i takim wynikiem się zakończył. Dziewczyny czwarty raz z rzędu awansowały do zawodów rejonowych (zwycięzcy powiatów: m.Tarnobrzeg, tarnobrzeskiego, stalowowolskiego i niżańskiego), które odbędą się w pierwszej dekadzie lutego 2017 roku. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego!!!