DZIEŃ DZIECKA I SPORTU

        Muzyka, rywalizacja, a przede wszystkim wyśmienita zabawa! W taki oto sposób w naszej szkole rozpoczęto Dzień Dziecka i Sportu. Zabawę w klasach 4-6 zaczęto od turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Następnie były wyścigi rzędów i przeciąganie liny między klasami. Klasy gimnazjalne swój wyjątkowy dzień rozpoczęły od sztafety, druga w kolejności była ,, sztafeta rowerowa”, następnie turniej piłki nożnej, rzuty do kosza oraz rzuty karne. W międzyczasie wolontariusze sprzedawali zdrowe smakołyki w szkolnej Kafeterii. Panie woźne przygotowywały z kolei wyśmienite  kiełbaski... palce lizać! Na koniec miłego dnia odbył się mecz piłki nożnej - nauczyciele kontra uczniowie. Nasi przegrali jedną bramką… nasi – znaczy uczniowie… Po meczu, każdy wrócił do domu zmęczony, ale chyba szczęśliwy.

Joanna Burek

Szkolny Zespół Redakcyjny "Spineczka"