Zawody Powiatowe w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych

        2 czerwca odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej chłopców na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Bojanowie, do których przystąpiło cztery zespoły. Reprezentacja chłopców w składzie: Dul Piotr, Janiec Paweł, Majchrzak Kacper, Puzio Michał, Rędzio Filip, Stolarz Łukasz, Sudoł Jakub, Sudoł Paweł z klasy VI, Ryś Marcel, Smoleń Jakub z klasy V oraz Barnaś Mateusz, Kobylarz Patryk z klasy IV uplasowali się na III miejscu . Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: I miejsce PSP nr 11 w Stalowej Woli, II miejsce PSP w Jastkowicach, III miejsce PSP nr 1 w Bojanowie, IV miejsce PSP w Turbi.

         5 czerwca odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej dziewcząt na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Stalowej Woli, do których przystąpiło również cztery zespoły. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Bednarz Kamila, Lipka Aldona, Marut Dagmara, Żak Oliwia z klasy VI, Puzio Wiktoria, Piela Justyna, Kobylarz Maria, Skawińska Dominika z klasy V zajęły po zaciętej walce I miejsce ustanawiając nowy rekord szkoły. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: I miejsce PSP nr 1 w Bojanowie, II miejsce PSP w Krzakach, III miejsce PSP nr 3 w Stalowej Woli, IV miejsce PSP w Majdanie Zbydniowskim. Oba nasze zespoły prawo gry w zawodach powiatowych uzyskały wygrywając zawody gminne.