Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych Pustynia koło Dębicy 25.04.2019r.

  25 kwietnia chłopcy z klasy III i IV  naszej szkoły wzięli udział w odbywającym się w Pustyni koło Dębicy Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Nasi chłopcy w biegu na 600 metrów uplasowali się na XII miejscu. Trzeba jednak przyznać, że sam awans do finału wojewódzkiego był dużym sukcesem, a obecność wśród dwunastu najlepszych sztafet w województwie sporym wyróżnieniem. Na  szczeblu powiatowym byli pierwsi a na zawodach rejonowych zajęli II miejsce, co dało im awans do finału.
       Naszą szkołę reprezentowali: Michał Kobylarz, Szymon Kuryś, Bartosz Tetla, Kacper Kopeć, Adrian Kuryś, Szymon Piela (nieobecny z powodu choroby), Szymon Pietras(rezerwowy).  

Bardzo dobrze spisały się również dziewczęta z klasy VI na Zawodach Powiatowych, które odbyły się 28 marca w Stalowej Woli. Zajmując II miejsce w biegu na 800 metrów awansowały na zawody rejonowe, w których uplasowały się na IV miejscu.  Drużynę dziewcząt reprezentowały: Natalia Chmura, Klaudia Gołąbek, Albina Kwaśnik, Julia Sączawa, Karolina Szczęch, Marlena Warzecha.