Gminne Konkursy Klas III

ORTOGRAFICZNY

29 kwietnia w naszej szkole odbył się GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY klas  III.

Nasze uczennice wykazały się doskonałą znajomością ortografii. Uczennica Marta Kowal zajęła II miejsce, Magdalena Kobzda –IV, a Magdalena Nowak –V miejsce.  Wszystkie zakwalifikowały się do zmagań powiatowych, czyli uzyskały więcej niż 90% punktów.

MATEMATYCZNY

30 kwietnia odbył się GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY dla klas III. Naszą szkołę reprezentowali: Adrian Kozioł, który zajął 1-miejsce, Mikołaj Kolański-2 miejsce i Jakub Bednarz - 3 miejsce. Uczniowie rozwiązywali trudne zadania matematyczne, z którymi poradzili sobie bardzo dobrze. Również wszyscy zakwalifikowali się do zmagań powiatowych.

W zmaganiach powiatowych godnie reprezentowali naszą szkołę.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali nagrody książkowe i dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Bojanów. Wszystkim serdecznie gratulujemy.