I miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

7 czerwca 2019 w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Przyszowie miał miejsce już po raz piąty konkurs piosenki anglojęzycznej pod patronatem Wójta Gminy Bojanów. W szranki stanęły wokalistki ze wszystkich szkół z terenu Gminy reprezentując -Bojanów, Gwoździec, Stany oraz Przyszów. Jury miało bardzo dużo pracy by wyłonić zwycięzców, gdyż poziom reprezentowany przez każdą  z uczestniczek był bardzo wysoki. Podjęto zatem decyzję o przyznaniu dwóch pierwszych, drugich i trzecich miejsc oraz o wyróżnieniu każdego uczestnika spoza podium. Obie nasze reprezentantki wypadły znakomicie. Wiktoria Marszał (kl.VIII) zajęła ex aequo I miejsce, natomiast Anna Delekta (kl.VI) została wyróżniona. GRATULUJEMY!!!

 

                                                               Nauczyciel języka angielskiego: Paweł Jodłowski