Samorząd Uczniowski gotowy do pracy!

Dnia 22 września 2020r. na terenie naszej szkoły odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięło udział 141 uczniów wraz z nauczycielami. Każdy wyborca mógł oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Po podliczeniu wszystkich głosów okazało się, że rywalizacja była bardzo wyrównana, a różnice pomiędzy poszczególnymi miejscami – bardzo niewielkie.
Najwięcej głosów uzyskał uczeń klasy VIII – Jakub Ziętek i tym samych został przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Na pierwszym spotkaniu przydzielono pozostałym kandydatom następujące funkcje:
Amelia Gołąbek – z-ca przewodniczącego
Klaudia Gołąbek –sekretarz
Nowym władzom uczniowskim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu pomysłów, kreatywności i zadowolenia z wykonywanej pracy.