REJONOWA GIMNAZJADA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH Rudnik n/Sanem, 17.11.2015

Po zajęciu drugiego miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie w Stalowej Woli nasza drużyna wzięła udział w kolejnym etapie zmagań. Tym razem w zawodach rejonowych przystąpiło 8 drużyn - po dwóch finalistów z powiatów: stalowowolskiego, niżańskiego, tarnobrzeskiego ziemskiego i tarnobrzeskiego grodzkiego. Konkurencja była bardzo duża a wśród uczestników nie brakowało zawodników  z doświadczeniem klubowym.  W turnieju brylowali uczniowie PG w Rudniku n/Sanem oraz PG nr 1 w Tarnobrzegu pośród których walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca. Zwycięzcę rozstrzygnęła bezpośrednia potyczka między tymi drużynami. One także będą reprezentować rejon już w etapie wojewódzkim.

Po rozegraniu 7 rund ( metodą każdy z każdym na dystansie 15 minut na zawodnika) nasza drużyna   w składzie : Dariusz Cichoń, Bartłomiej Sądej, Przemysław Sudoł i Natalia Stec - zyskała bardzo dobry wynik plasując się na 6 pozycji.

KOŃCOWE WYNIKI:

  1. PG Rudnik n/Sanem
  2. Gimnazjum nr 1 Tarnobrzeg
  3. Gimnazjum nr 2 Nowa Dęba
  4. Gimnazjum nr 4 Stalowa Wola
  5. Gimnazjum nr 1 Nisko
  6. PG nr 1 Bojanów
  7. PG Chmielów
  8. Gimnazjum nr 3 Tarnobrzeg