Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej dziewcząt Stalowa Wola, 27.01.2016r.

        Reprezentacja piłkarek ręcznych Publicznego Gimnazjum nr 1 im. ks. J. Popiełuszki w Bojanowie po zwycięstwie w gminnej gimnazjadzie nad zespołem z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Stanach przystąpiła do rozgrywek szczebla powiatowego.
Jak się okazało nasza drużyna w składzie: Szczęch Aleksandra, Bajek Magdalena, Szot Wiktoria, Puzio Aleksandra, Pitak Wioletta, Sudoł Sylwia, Sudoł Justyna, Dziadura Gabriela, Sadecka Julia, Czachor Weronika, Dul Paulina i Kobylarz Aleksandra wygrała wszystkie cztery mecze i zdobyła Mistrzostwo Powiatu Stalowowolskiego.
Tym samym uzyskała awans do zawodów rejonowych (zwycięzcy powiatów: m. Tarnobrzeg, tarnobrzeskiego, stalowowolskiego i niżańskiego), które odbędą się 11 lutego 2016 r. w Nisku.

Wyniki zawodów powiatowych:


Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Pysznicy 5:2
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli 4:3
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Zaklikowie 9:6
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Zaleszanach 5:4

Tabela końcowa:


1. Gimnazjum nr 1 w Bojanowie
2. Gimnazjum w Zaklikowie
3. Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli
4. Gimnazjum w Pysznicy
5. Gimnazjum w Zaleszanach

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a pokonanym dziękujemy za sportową rywalizację.