Wizyta w Domu Dziecka

Kolejny już raz przedstawiciele wolontariuszy naszej szkoły wraz z opiekunami pośpieszyli    z pomocą podopiecznym Domu Dziecka p.n. ,,Ochronka” im. Św. Brata Alberta w Stalowej Woli. Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza od kilku miesięcy zajmowali się organizowaniem tego przedsięwzięcia,  zbierali dary  i organizowali różne akcje charytatywne, z których dochód został przeznaczony  na zakup artykułów higienicznych środków czystości oraz słodyczy. 7 kwietnia 2016r. uczniowie pojechali z podarunkami do podopiecznych Domu Dziecka, gdzie zostali bardzo miło przyjęci. Po poczęstunku, przygotowanym przez pracowników ochronki, serdecznej rozmowie z panią kierownik  i zwiedzeniu  ośrodka, wolontariusze wrócili do szkoły z przekonaniem, że ,,Pomaganie ma sens”, a oni z chęcią wrócą tu jeszcze raz.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze akcje !

 

Wolontariusze i Opiekunowie: Agnieszka Kowal, Ewelina Kotwica