I RUNDA ELIMINACYJNA TURNIEJU COCA-COLA CUP 2016 CHŁOPCÓW BOJANÓW 23.03.2016 r

        W dniu. 23.03.2016 r. na boisku Orlik przy Naszej szkole obyła się I runda eliminacyjna turnieju Coca Cola Cup 2016 chłopców. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach po 3 drużyny. Gimnazjum nr 1 w Bojanowie podejmowało w grupie Gimnazjum nr 2 w Stalowej Woli oraz Gimnazjum nr 1 w Nisku. Natomiast w skład drugiej grupy wchodziły: Gim. nr 6 w Stalowej Woli, Gim. nr 7 w Stalowej Woli oraz Gim. w Stanach. Nasze Gimnazjum po wyjściu z grupy wygrało półfinał zapewniając sobie udział w II rundzie! Naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Cichoń, Krzysztof Sudoł, Kamil Stolarz, Krystian Rędzio, Krzysztof Pełka, Artur Lebioda, Jakub Pawłowski, Mateusz Bieleń, Dawid Buczek oraz Dawid Michałczak. Teraz trzymamy kciuki, aby w następnej rundzie również poradzili sobie tak dobrze.

Wyniki fazy grupowej:
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum nr 2 w Stalowej Woli 2:1    
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum nr 1 w Nisku 1:2

Półfinał:
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum nr 6 w Stalowej Woli 2:1

Finał:
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum nr 2 w Nisku 1:5