II RUNDA ELIMINACYJNA TURNIEJU COCA-COLA CUP 2016 CHŁOPCÓW Stalowa Wola 27.04.2016 r

        W dniu. 27.04.2016 r. na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli odbyła się II runda eliminacyjna turnieju Coca Cola Cup. Oprócz naszej szkoły do rywalizacji przystąpiły Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli, Gimnazjum w Turbii oraz Gimnazjum w Rudniku. Niestety nasza drużyna po przegraniu 3 meczów zajęła tym razem 4 miejsce i nie awansowała do kolejnej rundy zmagań. Naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Cichoń, Krzysztof Sudoł, Kamil Stolarz, Krystian Rędzio, Krzysztof Pełka, Artur Lebioda oraz Jakub Pawłowski. Dziękujemy za sportową rywalizację, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

Wyniki:
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Rudniku 2:4    
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Turbii 1:3                                        
Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli – Gimnazjum nr 1 w Bojanowie 4:1

Klasyfikacja:
1. Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli
2. Gimnazjum w Rudniku
3. Gimnazjum w Turbii
4. Gimnazjum nr 1 w Bojanowie