Biwak harcerski, 3 - 4 czerwca 2016

        Była godzina 17:00, gdy przez progi naszej szkoły zaczęły przechodzić dziesiątki harcerzy i zuchów należących do szczepu „Żarnowiec”. Całość jak zawsze rozpoczęła się powitalnym apelem a oboźnym był wszystkim znany Szymon Dul. Następnie zjedliśmy pyszną kolację oraz przygotowaliśmy się do kominka, na którym każdy patrol mógł wykazać się swoimi umiejętnościami aktorskimi pokazując scenkę o Chrzcie Polski. Zabawy, śpiewy… znów mogliśmy poczuć ten prawdziwy harcerski klimat. Gra nocna pt. „Inwazja Zombie” przyniosła ekscytujące wrażenia, krzyki, mnóstwo krwi, okoliczne psy wyły na cały głos. Wszystko ucichło już o 3 nad ranem.
        Jeszcze tylko krótki alarm pożarowy, uratowaliśmy szkołę, harcerzy i cały dobytek. Ofiar w ludziach nie było. Sobota to śpiewanie, lepienie, wypiekanie, gotowanie, bieganie, skakanie, chowanie się w trawie… Następny biwak już niedługo. Zapraszamy

 


   
    Najcudowniejsza Kadra Pod Słońcem