Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej Chłopców , Stalowa Wola 22.02.2017 r

         Reprezentacja chłopców z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. ks. J. Popiełuszki w Bojanowie, po pokonaniu na etapie gminnym Gimnazjum w Stanach, przystąpiła 21 lutego do zawodów powiatowych odbywających się w Stalowej Woli. Naszą szkołę reprezentowali: Lebioda Artur, Leń Dominik, Sudoł Przemysław, Puzio Dawid, Kata Kacper z klasy III, Buczek Dawid, Bartman Tomasz, Kotwica Maksymilian, Michałczak Dawid, Szczęch Krystian, Wilk Łukasz, Wieczerzak Jakub z klasy II oraz Dziadura Jakub z klasy I. Chłopcy odnosząc 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażkę zajęli w zawodach 2 miejsce i niestety nie awansowali do etapu rejonowego do którego awans uzyskiwali tylko zwycięzcy zawodów. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli, którzy bardzo pewnie i wysoko wygrali wszystkie mecze.

 

Wyniki zawodów powiatowych:
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli 8:16
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Zaleszanach 8:8
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Pysznicy 10:9

 

Tabela końcowa:
1. Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli
2. Gimnazjum nr 1 w Bojanowie
3. Gimnazjum w Pysznicy
4. Gimnazjum w Zaleszanach


Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.