V miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej dziewcząt Cmolas, 04.04.2017 r.

        W rywalizacji o wejście do ścisłego finału Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt w turnieju barażowym w Cmolasie dziewczęta naszego gimnazjum zajęły II miejsce i ostatecznie zostały sklasyfikowane na V miejscu na Podkarpaciu. Wynik ten jest najlepszym osiągnięciem w historii szkoły. Dziewczęta grały w składzie: Bajek Magdalena (kap.), Szot Wiktoria, Pitak Wioletta, Dul Paulina, Sudoł Justyna, Sudoł Sylwia, Sadecka Julia, Puzio Aleksandra (br), Dziadura Sandra (br.), Puzio Klaudia (br.), Saj Natalia, Kobylarz Aleksandra, Woś Karolina.

Wyniki barażu o finał wojewódzki:
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Dzikowcu    5:18
Gimnazjum w Dzikowcu – Gimnazjum w Haczowie    15:5
Gimnazjum w Haczowie – Gimnazjum nr 1 w Bojanowie  3:7

Tabela końcowa:
1. Gimnazjum w Dzikowcu  – 6 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 w Bojanowie  – 4 pkt.
3. Gimnazjum w Haczowie  – 2 pkt.
4. Gimnazjum  nr 1 w  Przemyślu  – 0 pkt.
 
załącznik pdf - w załączniku komunikat końcowy Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt: