Dzień Otwarty Zespołu Szkół w Bojanowie

        14 maja 2015 najstarsze grupy Przedszkolaków wybrały się na Dzień Otwarty do Zespołu Szkół w Bojanowie. Celem tej wizyty było nie tylko zwiedzanie budynku szkoły, lecz również okazja do bliższego zapoznania się z funkcjonowaniem środowiska, do którego niektórzy z nas należeć będą już od września tego roku.

        Zaraz po przyjeździe, przy szkolnych schodach czekali na nas prawdziwie bajkowi przewodnicy- król, wraz ze swoją małżonką, księżniczka oraz towarzyszący rodzinie królewskiej Paź.

       Podążając za królewskim orszakiem, zwiedziliśmy sale lekcyjne, bibliotekę, gabinet dyrektora, korytarze, siłownię, salę gimnastyczną i przyszkolnego orlika. Obejrzeliśmy również krótki występ artystyczny i taniec cheerleaderek.

        Wzięliśmy również udział w zawodach sportowych, pokonując dzielnie wiele przygotowanych dla nas konkurencji. Na koniec, w nagrodę każdy z nas otrzymał kolorowy balonik.