,,Dziś w przedszkolu jest wesoło, misie z nami tańczą w koło’’.

         Już od rana mieliśmy zamieszanie niemałe, bo do sal dzisiaj weszły przedszkolaki nie same. Goście bardzo mili dziś im towarzyszyli- Miśki, Misie, Misiaczki: duże, średnie, małe, białe, szare, brązowe, a wszystkie- pluszowe. Każdy mile widziany, mięciutki, więc tulony, za uszy tarmoszony i do przedszkolnych zabaw chętnie zaproszony. Tańczyły misie w kółeczku, za łapki się trzymały, potem z dziećmi się bawiły, ćwiczyły, quizy rozwiązywały. I słuchały bajek o pluszowych bohaterach-Uszatku, Puchatku, Kolargolu. Tak im upłynął dzień w naszym przedszkolu…..
         A wszystko dlatego, że święto jest dzisiaj- obchodzimy, jak co roku,
Światowy Dzień Misia. Z tej okazji, dzieci swoim ulubionym maskotkom 100 lat zaśpiewały, za co dyplomiki Misiowych przyjaciół otrzymały.