Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych Zaklików 08.12.2015 r.

       8 grudnia 2015 odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Zaklikowie. Naszą szkołę reprezentowały:Joanna Bajek, Maria Kobylarz, Justyna Piela, Karolina Szczęch z klasy IV,  Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Oliwia Żak, Kamila Bednarz z klasy V, Wiktoria Dul(bramkarka), Aurelia Ryś, Dominika Lebioda, Kornelia Majchrzak, Paulina Piela, Karolina Woś(kapitan), Kinga Czachor z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział pięć drużyny z powiatu stalowowolskiego: Bojanów, Stalowa Wola, Pysznica,  Zaklików oraz Zaleszany. Nasz zespół wygrywając trzy mecze zajął pierwsze miejsce i po raz trzeci z rzędu awansował do zawodów rejonowych, które odbędą się w trzeciej dekadzie stycznia 2016 roku. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego!!!