Powiatowe Zawody Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych Kłyżów 21.11.2016 r.

          21 listopada 2016 roku w Zespole Szkół w Kłyżowie odbyły się Powiatowe Zawody Unihokeja dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział dziesięć zespołów z naszego powiatu. Drużyny były rozlosowane na trzy grupy.  Naszą szkołę reprezentowały: Aldona Lipka (kapitan), Michalina Sudoł, Wiktoria Marszał, Kamila Bednarz, , Dagmara Marut (bramkarka), Oliwia Żak, Joanna Burek z klasy VI, Joanna Bajek, Anna Chrząstek, Magdalena Kwaśnik , Maria Kobylarz , Wiktoria Puzio z klasy V, Emilia Rachwał, Julia Sączawa z klasy IV. Nasz zespół po bardzo dobrej grze, czterech wygranych i jednej przegranej z zespołem z Kłyżowa 1:0 (przypadkowa bramka samobójcza) zajął  II miejsce. Niewiele zabrakło do powtórzenia sukcesu sprzed roku, kiedy to dziewczyny zajmując I miejsce awansowały do półfinału wojewódzkiego.